בין לקוחותינו

תפיסת השירות

חברת גז יגל דוגלת בגישה האישית והמסורה ללקוח והיוותה בסיס מרכזי לפעילותה, והמשיכה ללוותה גם בהתרחבות לאופקים ולשווקים חדשים.
 

לאורך השנים התרחבה פעילות החברה, המשרתת כיום לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים ותעשייתיים בכל רחבי ישראל. זאת באמצעות עשרות  סניפים בפריסה ארצית, צי גדול של מכליות, משאיות ורכבי שירות, מערכי אחסון גדולים.
 

אנו ממשיכים ליישם תפיסת שירות מתקדמת, המבוססת על קשר ישיר, אישי ואמין עם הלקוח, והנהגת מחירים הוגנים ומשתלמים. שירותינו ניתנים על ידי מהנדסים, מתכנני גפ"מ בכירים וטכנאים מיומנים ומוסמכים מהמובילים במשק הגז.
 

כמו כן, לרשות לקוחותינו עומד מוקד טלפוני המאויש מסביב לשעון, אשר מטפל במהירות וביעילות בכל פנייה, שאלה וקריאה. זאת בנוסף על אתר אינטרנט דינאמי הכולל מערכת הזמנת שירות וגז, ומערכת הזמנות ותשלומים ממוחשבת הפועלת בכל עת.
 

בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על איכות השירות זכתה חברת גז יגל למוניטין מצוין, ומהווה כיום את אחת חמשת החברות הגדולות במשק הגז הישראלי. על לקוחותינו נמנים כ- 100,000 בתי אב בישראל ועוד שורה ארוכה של לקוחות מסחריים ומוסדיים.
 

לקוחותינו נהנים מזמינות מרבית של נציגי החברה, משירות אדיב ואישי, ומעמידה מלאה בהתחייבויות ובלוחות הזמנים. כל זאת, בהרמה המקצועית הגבוהה ביותר בענף.
וכמובן, מעל לכל עומד לנגד עינינו נושא הבטיחות, וחברתנו עומדת בכל הדרישות המחמירות של מנהל הגז ומכון התקנים הישראלי.

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי