גז ביתי

גז ביתי לחימום הבית ושימושים נוספים

לגז יש שימושים רבים כיום בכל תחומי החיים, כאשר מדברים על שימושים של גז ביתי ניתן לראות שכיום יש הרבה מאד שימוש ביתי בגז, אפילו לשם ביצוע פעולות אשר לצורך ביצוען היה בעבר שימוש בחשמל. כך למשל כיום אפילו חימום המים לצרכים ביתיים מתבסס על גז, מה שמביא לחיסכון משמעותי בתשלומים של חשבון החשמל מפני שחימום המים על ידי גז התגלה כמהיר יותר, זול יותר וגם יעיל הרבה יותר. לא בכדי אנשים רבים עוברים מחימום בחשמל לחימום באמצעות גז ביתי.

 

כיום ישנן בשוק חברות רבות המציעות שירותים לגז ביתי ולכל אחת היתרונות והחסרונות שלה שיוחלטו על ידי הלקוחות עצמם, הדרישות והצרכים שלהם.

לכל אדם או לכל משפחה יש את הצרכים שלהם בנוגע לגז - יש כאלה שמעוניינים לחמם את הבית באמצעות הגז ויש כאלה שלא.

יש כאלה שעושים שימוש נרחב בגז לצורך בישול ויש כאלה שנושא זה אינו נמצא בראש סדר העדיפויות שלהם. חשוב להתאים אספקה של גז ביתי בדיוק כפי שהלקוח צריך על מנת שהאספקה תתאים לשימוש ולצריכה.

 

למי פונים כדי לחבר תשתית גז ביתי ?

כאשר פונים אל חברת גז המספקת שירותי גז עבור סוגים שונים של לקוחות כדאי לוודא האם היא מציע גם שירותים של גז ביתי ללקוחות פרטיים.

לא כל החברות מציעות את כל השירותים וישנם חברות הפונות אך ורק אל המגזר העסקי, המוסדי והארגונים.

חברות אלה תצענה אספקת גז בכמויות גדולות, בלוני גז בנפחים גדולים ולא ניתן יהיה לקבל מהן שירות המתאים ללקוחות פרטיים אשר צריכת הגז שלהם נחשבת למזערית.

 

גז ביתי עשוי לתת מענה למגוון פעולות כיום הקשורות בחיי היומיום של הפרט או המשפחה.

חימום הבית או המים באמצעות גז הן שתי פעולות שהולכות וצוברו תאוצה ובשנים האחרונות ניתן לראות גם מכשירי חשמל, כמו למשל מייבשי כביסה המבוססים גם הם על גז ויכולים להציע ללקוחות שירות טוב של כביסה יבשה וגם חיסכון לא מבוטל בחשבון החשמל שיגיע ללקוח לתשלום.

מכיוון שהגז נפוץ וזול יותר - השימוש בו זול אף הוא.

אנו מזמינים אתכם לקרוא גם על חיבור לגז בבית בשיטה ייחודית החוסכת מקום

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי