מחמם מים בגז

במדינות רבות בעולם כבר הבינו מזמן שהגז הוא הפתרון האולטימטיבי לחימום מים. גם בארץ אנחנו עדים לכך כי בבתים רבים עוברים לעשות שימוש בגז לצורך חימום המים ומפסיקים את השימוש ב'בוילר' שזהו דוד המים החשמלי.

חימום מים בגז למעשה עדיף פי כמה וכמה מחימום באמצעות מחמם המים החשמלי, אך זאת רק אם אכן בחרתם במחמם מים איכותי, של חברה מוכרת שיש לכם עליו אחריות ושירות לאורך שנים. כי כמו בכל דבר, מכשיר שאינו איכותי עלול לסבול מתקלות שונות, מבלאי ומצורך בתיקונים שונים אשר יחייבו הוצאות מיותרות.

למה מומלץ לעבור לשיטה של חימום מים בגז?

אז למה בעצם כל כך כדאי לרכוש מחמם מים בגז ולהתחיל ליהנות ממים חמים בשיטה הזו?

 

 

חימום מהיר - אז ראשית, מדובר בחימום מים מהיר מאוד. אין כאן את הצורך בהמתנה עד שהמים יתחממו כפי שקורה בחימום מים באמצעות ה'בוילר החשמלי'. חימום המים הוא למעשה משהו מידי. מחמם המים מחובר לברז הראשי ובכל פעם שרק תרצו, יהיו לכם מים חמים. כך תוכלו לכוון לעצמכם את הטמפרטורה המדויקת של המים ותיהנו ממקלחת חמה בלי תלות בעונת השנה.

 

חימום בלי הגבלה – מחמם המים על גז מחמם לכם כמה מים שאתם צריכים. אין יותר בעיות כמו 'מי גמר לי את המים החמים?' כי מחמם מים בגז מחמם לכם כל הזמן מים כמה שאתם רוצים וצריכים.

 

חימום זול – אז מים חמים בלי הגבלה נשמע לכם אולי סיפור קצת יקר. אז זהו שלא. בשונה מדוד המים החשמלי שמחייב אתכם בהפעלה רצופה משך שעות ארוכות בכל יום על מנת שיהיו לכם מספיק מים חמים למשך כל שעות היום, כאשר כל זה בא לידי ביטוי אחר כך בחשבון החשמל המנופח, הרי שמחמם המים על גז הוא בעלות אפסית ממש.

מה קורה אם יש לנו גם דוד שמש?

דוד השמש מספק מים חמים רק בימים חמים כשהשמש זורחת. מחמם הגז לא ייכנס לפעולה כל עוד יש מים חמים המסופקים מדוד השמש. כך שבהחלט אין כל סתירה בהתקנה של מחמם מים על גז גם אם יש לכם כבר דוד שמש.

התקנה יקרה אך משתלמת

ההתקנה של מחמם הגז הוא מעט יקר. אך מי שכבר התנסה בכך מודה כי ההשקעה בהחלט משתלמת.

האפשרות ליהנות ממים חמים בלי הפסקה בעלות מזערית שכזו מצדיקה בהחלט את ההשקעה.

 

 

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי