מחמם מים

חימום מים היא סוגיה שעולה על הפרק בכל חורף מחדש. אם במהלך חודשי הקיץ אין כמעט את הבעיה של המים החמים, בין היתר בגלל השימוש של רוב הישראלים בדוד השמש, הרי שעם בוא החורף, אנחנו עדים לבעייתיות רבה בכל מה שקשור לחימום המים.

מכירים את זה שאתם נכנסים למקלחת והמים נראים לכם מתאימים ופתאום באמצע המקלחת המים החמים נגמרים?

מוכרת לכם הסיטואציה אשר בו הבייבי שלכם התלכלך מכף רגל ועד ראש והוא זקוק למקלחת מידית כאן ועכשיו ואין לכם מים חמים לקלח אותו?

עבור אלו שכבר בחרו לעשות שימוש במחמם מים שפועל על בסיס גז, אין כבר את כל הבעיות הללו. הם נהנים ממים חמים בשפע, בכל זמן ובלי כל הגבלה וגולת הכותרת היא שהם משלמים הרבה פחות ממכם על התענוג! 

איך זה יכול להיות?

מחמם מים בגז – נעים להכיר!

מחמם המים בגז מאפשר לכם ליהנות ממים חמים בלי הפסקה. לכל מי שהתרגל לחיות עם מחמם המים החשמלי מדובר בהחלט בחידוש מרענן.

כי מחמם המים החשמלי שמספק אמנם את המים החמים בטמפרטורה הרצויה, לא מספיק תמיד לעמוד בכמות הרצויה, הוא לא תמיד מכין לנו את המים בזמן והוא גם מנפח מאוד את חשבון החשמל החודשי.

נכיר מקרוב את היתרונות של חשבון מחמם המים הפועל על בסיס גז.

חימום מים בלי הגבלה

אפשר לומר שהיתרון הגדול ביותר עבור בתי אב רבים בישראל זהו חימום המים בלי הגבלה.

החימום הוא מידי. מיד כאשר אתם פותחים את ברז המים החמים יש לכם מים והמים יספיקו לכל המקלחות שאתם צריכים. אין יותר את הבעיה של המים החמים שנגמרים לכם באמצע. כי הטכניקה כאן היא שונה לחלוטין.

חימום בלי המתנה

מחמם המים החשמלי דורש המתנה ארוכה עד שהמים בדוד מתחממים. זה לא תמיד קל כי צריך לזכור להפעיל את דוד המים מספיק מוקדם כדי שהמים יהיו מוכנים בעיתוי הנכון.

במחמם המים על גז אין צורך בהיערכות מראש ואפשר להיות ספונטניים לגמרי גם בנושא הזה של המקלחות.

חיסכון משמעותי בצריכת החשמל

מחמם המים החשמלי הוא סיפור מאוד יקר. ההפעלה של מחמם המים היא יקרה וככל שעושים בו שימוש ארוך יותר, הרי שהצריכה כמובן תהיה גם גבוהה יותר.

אנשים שעוברים לעשות שימוש במחמם המים על בסיס גז נהנים מלבד כל היתרונות שמנינו לעיל גם מתשלום חשבון חשמל נמוך במידה משמעותית.

 

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי