חימום מים בגז

אם בחודשי הקיץ אתם לא טרודים כל כך מכל הנושא של חימום המים, במיוחד אם יש לכם דוד שמש איכותי, הרי שעונת החורף בהחלט מעוררת את הבעיה בכל שנה מחדש. היעדר האפשרות ליהנות ממים חמים בעת הצורך גורם לא פעם לעוגמת נפש רבה.

ברוב המקרים חימום המים נעשה באמצעות מחמם המים החשמלי. כל מי שחי עם מחמם מים כזה מכיר את הבעייתיות הרבה שיש בצורה הזו של חימום המים.

אין מספיק מים לכולם, החימום של המים עולה ביוקר רב, נדרשת המתנה ארוכה עד שהמים מתחממים ובקיצור, לא פשוט ולא קל.

כאן אנחנו מגיעים לבחירה במחמם מים על גז.

מחמם המים על גז למעשה מעניק את הפתרון הטוב ביותר והוא עונה על כל הנקודות הבעייתיות שציינו בנוגע למחמם המים החשמלי.

מחמם מים בגז – כל היתרונות

לאפשרות של חימום מים בגז יש הרבה מאוד יתרונות כפי שנמנה להלן. אך קודם לכן חשוב שנתייחס גם לחסרונות של מחמם המים בגז. אז האמת היא שאין כמעט חסרונות חוץ מאחד. מדובר בהתקנה שהיא יקרה יחסית. אך אם תבינו את היתרונות של מחמם המים בגז, תסיקו כי אכן מדובר בהשקעה שהיא מחזירה את עצמה בגדול ובהחלט שווה ללכת על זה.

 

1. מים חמים בלי המתנה – כאשר אתם בוחרים ללכת על התקנה של מחמם מים בגז, אתם נהנים בסופו של דבר ממים חמים שיזרמו תמיד בלי צורך בהמתנה. שלא כמו במחמם המים החשמלי שמחייב המתנה ארוכה עד שדוד המים מתחמם.

2. מים חמים בלי הגבלה – דוד המים החשמלי לא מספק לכם מים בכמות אינסופית. יש לו קיבולת ורק את הכמות שהוא מיכל הוא יחמם עבורכם בכל פעם. אם המים יגמרו , יהיה עליכם להמתין מחדש עד שהמים החדשים יתחממו.

3. מים חמים בעלות מזערית – מחמם המים החשמלי צורך הרבה מאוד תחשמל. תכפילו אתך זה בשעות ההפעלה הארוכות שלו, ותקבלו חשבון חשמל נפוח מאוד. מחמם הגז לעומת זאת מחמם לכם את המים בעלות מזערית ממש ובתפוקה הרבה יותר גבוהה.

שווה בהחלט להשקיע במחמם מים על גז. כך לא יהיו לכם יותר בעיות של 'שכחנו להפעיל את הבוילר אז היום יש רק משלחות קרות' לא תהיה יותר הבעיה של 'נגמרו לי המים החמים באמצע המקלחת' וגם חשבון החשמל יהיה הרבה יותר נמוך.

יש לשים לב להתקנה של מחמם מים איכותי שאכן ייתן את המענה המצופה.

 

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי