תנורי חימום מים

אם אין לכם עדיין תנורי חימום מים בגז, אתם בטח מכירים את הסיטואציה המבאסת אשר בה אתם רוצים לקלח את הילדים, רוצים לשטוף כלים או סתם כך זקוקים למים חמים ואתם יודעים שעכשיו עליכם להמתין לפחות חצי שעה עד שמחמם המים החשמלי יעשה משהו. 

בדיוק לשם כך הומצאו תנורי חימום המים שפועלים על בסיס של גז.

אלו מעניקים מענה מושלם בייחוד בימות החורף הקרים. אנחנו כאן עם כל הסיבות למה אתם באמת זקוקים לאפשרות הזו של חימום מים באמצעות גז.

מים חמים זמינים

כאשר בוחרים להתקין מערכת לחימום מים על בסיס גז, אתם נהנים ממים חמים עם זמינות קבועה. תמיד יהיו מים חמים. לא ייווצר מצב של צורך להמתין לחימום של המים. זה בהחלט משדרג מאוד את איכות החיים. 

רק מי שהתנסה בהמתנה למים שיתחממו ובמקלחות קרות ולא נעימות, מבין עד כמה תנורי המים יוכלו לתרום לו.

מים חמים בשפע 

הדוד החשמלי וכך גם דוד השמש לא מצליחים לספק לנו מים חמים בלי הגבלה. אחרי שניים או שלושה מקלחות, נגמרים המים והבאים בתור נאלצים להמתין עד שדוד המים יועיל בטובו להתחמם. עם מערכת חימום על בסיס גז אין בכלל את הסיטואציות מהסוג הזה. המים תמיד חמים, בכל זמן ובכל כמות.

כל עוד הברז פתוח, יזרמו המים החמים בטמפרטורה אותה אתם תבחרו.

לא מחממים סתם מים

בדוד החשמלי קורה פעמים רבות שאנחנו משאירים אותו דלוק רק ליתר ביטחון או סתם כך מתוך שכחה. מה שבעצם מוביל לבלאי של גוף החימום וכמובן גם להוצאות חשמל מיותרות.

עם מחמם המים שפועל עם גז זה פשוט לא יקרה. כל עוד הברז פתוח יזרמו מים חמים אך ברגע שתסגרו אותו, לא תהיה פעילות אנרגית מיותרת.

מערכת מוגנת עם בקרה על הטמפרטורה 

במערכות תנורי החימום למים יש מד טמפרטורה אשר בו אתם יכולים לקבוע עד איזו טמפרטורה תרצו לקבל את המים. מה שאומר הגנה מפני כוויות לילדים שעשויים לפתוח את ברז המים הרותחים ללא פיקוח.

חימום הבית 

תנורי חימום מים יעילים גם לצורך חימום הבית. אנשים המתקינים הסקות – יונקרס לחימום הבית נהנים גם מהמים החמים וגם מהבית החמים, כשמדובר בחום נעים שלא מייבש.

עלויות נמוכות 

מעבר לכל היתרונות אשר אותם מנינו עד כה, יש גם את היתרון המהותי של חיסכון בעלויות החשמל. עלויות צריכת הגז נמוכות משמעותית מעלויות צריכת החשמל וזה בהחלט שווה את ההשקעה.

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי