גז מרכזי

צרכני הגז יודעים. גז מרכזי זה סיפור יקר יותר מגז פרטי ושימוש בבלוני גז. זאת משום שמערכת הגז המרכזי היא מערכת שצורכת תשלומים גבוהים יותר בגלל העלות של הגז עצמו שהוא בדרך כלל תערובת גז יותר יקרה והן בגלל התשלום הקבוע הנדרש בגין התקנה של מערכת גז מרכזית, על כל התחזוקה הכרוכה בכך.

מערכת של גז מרכזי בטוחה יותר

היום כבר יודעים כי מערכת מרכזית של גז היא יותר בטוחה לשימוש. אם בעבר זה לא היה כל כך ברור, הרי שהיום זה כבר ממש מוכח כי מערכת של גז מרכזי היא מערכת יותר בטוחה לשימוש והיא אף יעילה יותר וגם חסכונית יותר כאשר מדובר במטרות של שימוש בגז להתקנה של תנורי חימום לבית, להתקנת מערכות לחימום מים וכן הלאה.

האם שווה לשלם על עלויות ההתקנה והתפעול של מערכות גז מרכזיות?

רבים תוהים האם אכן שווה לשלם את המחיר היקר הכרוך בתפעול של מערכות גז מרכזיות? האם לא עדיף לעשות שימוש באופן פרטי בבלוני גז שיהיו שייכים רק לצרכן הפרטי? אז נכון שמדובר בעלות גבוהה יותר ובאחוזים ניכרים, ביחס לעלויות הכרוכות בקנייה של בלוני גז באופן פרטי. אך צרכנים שנהנים מגז מרכזי, משלמים גם על שירות שנותן להם ראש שקט. כך הם לא צריכים לעקוב אף פעם על הכמות שבבלוני הגז, הם לא אמורים לדאוג לתחלופה של הבלונים בעת שהם מתרוקנים והם גם לא צריכים לטפל בבדיקות התקופתיות אותם מחייב החוק את צרכני הגז.

החברה שמספקת להם את הגז היא כבר תדאג לכל והלקוח ייהנה מאספקה של גז ללא כל טרחה נוספת.

מי מתקין לכם את הגז המרכזי?

בכל מה שקשור לנושא הזה של אספקת גז, חובה לתת את הדעת על כך כי הגז חייב להיות בטוח לשימוש ומותקן בצורה הכי בטוחה והכי נכונה. אם זה לא ייעשה כך, עלולים להיגרם תקלות שונות, דליפות של גז ועוד סיטואציות שעלולות לגרום לסכנת חיים.

הגז הוא מוצר חיוני וחשוב מאין כמותו. אך כאשר הוא לא זורם כמו שצריך וההתקנה לא נעשית במלוא הבטיחות, הרי שהוא עלול להוות ממש פצצה מתקתקת.

חברה אחראית תדאג להתקנה מקצועית, במיקום נכון תוך דאגה מלאה כי אכן הכול ייעשה בצורה הכי בטוחה והכי חוקית ונכונה. מעבר לכך היא תדאג גם לתחזוקה השוטפת, לביצוע התיקונים הנדרשים בעת הצורך ולכל השירותים שייתנו לכם אספקה מלאה של גז לצד שקט נפשי.

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי