מחמם מים על הגז

חימום מים בגז זוהי האופציה שהפכה להיות פופולארית מאוד בשנים האחרונות. השיטה קיימת בעולם כולו והביקוש אליה רק עולה עם הזמן.

יש לזה מספר סיבות.

אך לפני הכול חשוב לזכור. אם אתם באמת רוצים ליהנות ממחמם המים, אתם חייבים לבחור בדגם איכותי שיהיה מותאם באופן מלא לאקלים הישראלי. הוא צריך להיות חזק, עמיד ואיכותי על מנת שאכן אפשר יהיה ליהנות ממנו לאורך זמן בלי תקלות והוצאות מיותרות בגלל בלאי או תיקונים שונים.

למה כדאי ללכת על מחמם גז?

אז למי שעדיין לא ממש מכיר את היתרונות של מחמם הגז, נסביר.

מחמם גז הוא למעשה פתרון לאספקה שוטפת של מים חמים כל הזמן.

אם עד היום ידעתם שבימות החורף, אין לכם מים חמים כל הזמן ואתם תלויים בשמש אם זרחה באותו יום (אם יש לכם דוד שמש כמובן) או לחילופין היה עליכם להפעיל את מחמם המים החשמלי, הרי שמחמם הגז מחדש לכם משהו שלא ידעתם ולא הכרתם עד כה.

מחמם המים למעשה פועל על בסיס של גז והוא מחובר ישירות אל ברז המים. כך שבכל פעם שרק תרצו, המים החמים בטמפרטורה הרצויה והמדויקת יזרמו מהברז.

היתרונות של מחמם המים בגז

מעבר לזמינות הגבוהה של מי הברז החמים, יש עוד יתרונות וכדאי להכיר אותם. 

 

1. חיסכון משמעותי בצריכת החשמל – דוד המים החשמלי צורך הרבה מאוד חשמל. הבעיה העיקרית היא שלא תמיד אתם יודעים אם יש מים חמים או אם אתם באמת תצטרכו מים חמים לשעות הבאות ועל כן מחמם המים החשמלי יפעל שעות רבות, לעיתים לחינם כי יהיה זה רק ליתר ביטחון. המשמעות של זה תבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל.

2. כמות בלתי מוגבלת – דוד המים החשמלי הוא בעל קיבולת מוגבלת. הא לא תמיד מצליח לספק את הצרכים ולעיתים יש צורך להמתין עד לחימום מים חדשים לאחר שהמים שחוממו משך זמן ארוך אזלו. חימום בגז פותר את הבעיה כאשר יש מים בלי הגבלה.

3. ספונטניות – כשאתם תלויים במחמם המים החשמלי אתם לא יכולים להיות ספונטניים. המים החמים לא מוכנים ברגע ועליכם להתאזר בסבלנות רבה עד שהם חמים. מחמם הגז פותר גם את הבעיה הזו ומאפשר לכם להתרחץ בכל רגע נתון.

התקינו מחמם מים על גז . חשבון החשמל יודה לכם וגם בני הבית יודו לכם על שלא יצטרכו לסבול ממקלחות קרות.

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי