גז ביתי

מחמם מים

המעלות של מחמם מים בגז אף במדינה כמו מדינת ישראל, אשר בורכה בימים רבים של שמש, עדיין קיימת דרישה של מענה עבור מחמם מים, במציאות של היום, במדינת ישראל, קיימות שתי חלופות עבור חימום הדירה שלכם – חימום על ידי חשמל או חימום על ידי גז, כאשר החלופה הכי כדאית ואף הכי נגישה הינה חימום מים על ידי גז, בשל המעלות הניכרות שלה לעומת עשיית שימוש של דוד מים חשמלי. המעלה הראשית שלה הינה חיסכון בעלויות – עשיית שימוש מסיבי בדוד אשר עובד על תשתית של חשמל, יביא אתכם להוצאות כספיות מרובות, לעומת חימום מים על ידי גז אשר מפחית בעלויות האנרגיה שלכם ואף מסייע בידכם ליהנות מן חיסכון נאגר. התקנת מחמם מים על ידי גז דורשת ביקור מבעוד מועד של טכנאי גז מוסמך. עוד מעלה של חימום מים על ידי גז אשר כדאי לשים אליה לב כאשר מתחבטים הודות חימום מים על ידי גז או לחלופין על ידי חשמל, הינה העת המועטה בין ההחלטה להתלקח לבין החלופה לבצע את זה – את דוד המים החשמלי צריך להדליק הרבה עת לפני ההליכה לאמבטיה, לעומת מחמם מים על ידי גז שהוא מחמם לאלתר ומעניק לכם שישה עשר עד שבעה עשר ליטר של מים חמים בתוך דקה אחת, הווה אומר – שני מוקדי מים בעת ובעונה אחת וקיימים אף דגמים מפותחים שמחממים מינימום עשרים ליטר בדקה אחת.הודות התקנת מערכת מחמם מים על ידי גז עשיית שימוש בגז מוודאת עבורכם לאלתר קבלת מים חמים תוך כדי רק כמה שניות, אל מול המתנה רבה כאשר מדובר בדוד שמש. בנוסף לכך, המים החמים לא הופכים למים קרים במהלך האמבטיה. יש חברות אשר מתמחות באספקה ואף בהתקנה של מנעד נרחב של מערכות והן מענה של חימום וכן משתמשות במוצרים בטיב מעולה, אשר הינם הכי מהימנים וגם הכי מקצועיים. מומלץ להתייעץ עמם בטרם ההחלטה הודות מחמם מים.מחמם מים על ידי חימום תת רצפתי חשמלי מגרעות – הינו בולע חשמל באופן זהה למיזוג אוויר. אומנם הרבה מעט מכל מיזוג אוויר, אבל ביחד עם המחיר של ההתקנה הינו לא נגיש עבור כל אחד. כמו כן, הינו אף לא מקרר, כי אם רק מחמם – היבט חשוב עבור הקהל הישראלי.מעלות – התקנה שלו הינו הכי זולה מכל המערכות של חימום. הוא מאוד אסתטי, בשל כך כי לא מבחינים בו באף שנייה והינו קל עבור תפעול.

גז ביתי

גפמ מחיר​

כיצד והיכן מתקינים גפמ מחיר?במדינת ישראל קיימים מספר עשרות של מתקינים מורשים לרבות גורמים זעירים, מקומיים ואף אינם ידועים והן מספר רשתות. כדאי לכם ביותר להיכנס אל תוך הפורומים השונים וכן בקרב חברים טובים אצל מי הכי מומלץ להתקין גפמ מחיר. ידוע הודות רשתות מוכרות, אשר קהל היעד להן  לא חדל לסבול, בשל התקנה מקומית נהדרת ואף ההפך מזאת. קיימים מיכלי גפמ בצורה גלילית, אשר מרכיבים אותם לרוב בשטח של תא מטען. לצד שלהם מוצב מיכל של גפמ באופן של גלגל, אשר ממיר את הגלגל ספייר – אך מותיר את מרחב תא המטען כפי שהוא. מתקין מאורגן יחסוך לכם את הדרישה של היתר מטעם משרד התחבורה – הוא יעביר את הרכב שלכם בתוך משרד הרישוי, אשר הלה יאשר את עשיית השימוש בה.במידה וקיימים עוד טיפולים של הרכב עם מערכת גפמ וכן גפמ מחירמערכת הדלק שהתווספה מחייבת עוד טיפולים – מילוי של שמן פעם אחת במהלך חמשת אלפים עד שמונה אלפים קילומטר במצב של התקנת מערכת של שימון, גפמ מחיר כמה עשרות ₪, החלפה של פילטר מדי חמישה עשר אלף קילומטר בעלות של כשלוש מאות ₪, טיפול מסיבי יותר בכל שלושים אלף עד ארבעים וחמישה אלף קילומטר – בעלות של כחמש מאות ₪. את הטיפולים הללו ניתן לערוך בכל מוסך אשר עבר הסמכה לטיפול במערכת של גפמ.עבור מי כדאי לעבור למערכת הנעה בגפמ וכן גפמ מחיררוב האנשים במדינת ישראל לא מסבים את הרכב שלהם לגפמ, בפרט בשל כי עסקינן הודות פעולה אשר מצריכה עוד התעסקות – התקנת מערכת ועוד כל מיני טיפולים ולפעמים אף קושי כל שהוא במכירה של הרכב. במקביל לכל, מי שמוכן לדלג על קושי זה, יוכל ליהנות מחיסכון ניכר של גפמ מחיר של השימוש ברכב. מול המחיר של מספר מאות שקלים בודדים עבור טיפולי פילטר והן שמן מדי כחמישה עשר אלף קילומטר, ישנו חיסכון של בין מאה וחמשים לבין שלוש מאות ₪ בכל תדלוק אשר מצטבר בסיומו של תהליך לכדי כמה אלפי ₪ כל שנה. באופן הזה רוב בעלי הרכבים יכסו את מחיר ההתקנה כבר בתוך שנה וחצי או שנתיים. ההסבה הינה ראויה בהחלט ככל שהרכב יותר עולה וכן ככל שכמות הקילומטר של נסיעות מדי שנה רבה יותר.

גז ביתי

גז מרכזי​

מה טומן בחובו גז מרכזי טבעי? גז מרכזי טבעי מהווה מקור של אנרגיה אשר קיים בתוך הקרקע, כמו הנפט. המקור של גז זה הינו במאובן ואף הינו נוצר בפרוצדורה טבעית. שואבים את הגז משדה של גז וכן משדה של נפט, אשר בהם הינו מופק כתוצר לוואי. גז זה מגיח ברשימה של חומרים מסוכנים של המשרד להגנ"ס . היכולות שלו – מורכב בפרט ממתאן לעומת גז בישול. הינו דליק ביותר בריכוז של בין חמישה אחוז לבין חמישה עשר אחוז בתוך האוויר. אין לו כל גוון או כל ריח. גז זה הינו קל מן האוויר, בשל כך הינו מתנדף כאשר הינו נפלט. גז טבעי מהווה את המקור של האנרגיה אשר קיימת בתוך מאגר בעומק הקרקע, כמו הנפט. המקור של גז זה הינו במאובנים וכן ההינו נוצר בפרוצדורה טבעית. הגז נשאב משדה של גז, וגם משדה של נפט, אשר בהם מופק כתוצר לוואי. גז זה הינו מגיח ברשימה של חומרים מסוכנים של המשרד להגנ"ס. הינו עשוי בפרט ממתאן .השימוש של גז מרכזי טבעי מסחר ומגורים גז מרכזי טבעי עשוי לשמש עבור יישומים, כמו למשל – בישול בתוך תנור, מערכת חימום ואף ייבוש של פרטי ביגוד, חימום מרכזי וכיוצא בזה. תדלוק של רכב גז זה דחוס עשויה להיות תחליף מאוד אסתטי לעומת דלק, כמו לדוגמה – דיזל ואף בנזין לרכב. עשיית השימוש בגז עבור רכב שכיחה במדינות כגון – ארצות הברית, ארגנטינה, איראן, ברזיל, איטליה, הודו או לחלופין פקיסטן. דישון של גז זה מהווה מקור של הזנה משמעותי עבור ייצור של אמוניה עבור עשיית שימוש על ידי מוצרי דשן. תעשייה – המקור של האנרגיה בתעשייה הכימית במתקנים של התפלה ובכל מיני עוד תעשיות והפטרוכימיה במפעלים של מתכת והן של נייר, ייצור של חשמל מקור משמעותי לייצור חשמל יותר נקי על ידי עשיית השימוש בגז זה בטורבינה של גז והן בטורבינה של קיטור. מגורים והן מסחר – עשוי לשמש ליישומים, כמו למשל – בישול בתוך תנור, מערכת של חימום ושל ייבוש ביגוד, חימום מרכזי וכיוצא בזאת. תדלוק של רכב – גז זה  דחוס עשוי להוות אפשרות נקייה מאוד לעומת דלק, כמו לדוגמה – בנזין וכן דיזל לרכב.המעלות של גז מרכזי טבעי הערך הקלורי של הגז המרכזי הטבעי גבוה אל מול הסולר. מיקום אלסטי של תחנת הכוח מעצים את ניצולת יצור האנרגיה לשיעור בן כשמונים אחוז, יתרון רב.

גז ביתי

גז ביתי​

מה הינם השימושים המרכזיים של גז ביתי טבעי?גז ביתי טבעי הינו מקור של אנרגיה מרבי במנעד רב של שימושים ואף של תעשייה, כמו למשל – יצור מימון, יצור חשמל, דישון, שימוש ביתי, או לחלופין תחבורה וכיוצא בזה, לעיל כמה דוגמאות לכך תחבורה – אפשר למלא דלק במכונית על ידי גז זה, עובדה זו נסתרת מעיניהם של המון ישראלים. גז זה אשר מגיע דחוס שרובו גז מתאן מהווה אופציה שונה ואסתטית באופן יחסי לדלק שונה למכונית, כמו למשל – סולר או בנזין. האפקטיביות האנרגטית של מנועי גז שוות ערך לזו של מנוע בנזין וכן עשיית השימוש בגז כאמצעי תדלוק שכיחה ביותר בהמון ארצות, כמו לדוגמה – ארצות הברית, ארגנטינה, רוסיה, ברזיל, איטליה או הודו וכיוצא בכך. ייצור של חשמל – שריפה של גז זה על ידי טורבינה של גז וכן טורבינה של קיטור מהווה שימוש של הרבה ארצות בייצור של חשמל. גז זה נשרף בשריפה נקייה לחלוטין למעלה מן דלק מאובן שונה, כמו למשל – פחם או נפט, בשל כך הינו מייצר מעט פחמן דו חמצני. שריפה של גז מהווה שלושים אחוז מעט פחמן דו חמצני לעומת שריפה של נפט והן בשיעור של כארבעים וחמישה אחוז מעט פחמן דו חמצני לעומת שריפת פחם, בשל כך חשמל אשר מופק מן גז ביתי הינו חשמל יותר נקי ומעט מזהם. המון מקומות ברחבי תבל עוברים לעשיית שימוש בגז הנ"ל בניסיון להמעיט את הנזק לסביבה בשל שימוש בפחם. כמו למשל קנדה – הצהירה בשנת 2016 על רצונה לחדול לגמרי משריפת פחם.עשיית שימוש ביתי – גז זה הינו מקור של אנרגיה ביתית, מאוד שכיח במדינות אשר על פני הגלובוס. עושים בו שימוש במנעד רב של מצבים, כמו לדוגמה – חימום חיצוני, תנור, בישול והן גריל, מייבש כביסה, חימום של מים, חימום וגם קירור של דירה וכיוצא בזה. עשיית שימוש בגז זה חוסכת באופן ניכר בעלויות של הדירה על אנרגיה.המעלות של עשיית שימוש של גז ביתי טבעיגז ביתי טבעי הינו דלק כמו כל דלק שונה, אבל הינו אוחז בכמה מעלות ניכרות, כלהלן – מעלה פיננסית – העלות של גז זה הינה מועטה מאוד אל מול דלק שונה, כמו למשל – פחם או נפט. בשל כך, עשיית השימוש בו חוסכת בהמון עלויות עבור לקוחות.מדוע גז ביתי טבעי בעל ריח רע כל כך?גז של בית טבעי הינו חסר ריח לגמרי. מה שמריחים הינו ריח שמצורף לגז בצורה מלאכותית, כדי להפוך את השימוש בו ליותר בטוח.​

בלון גז

בלון גז

על חברת הגז מוטלת האחריות של אספקת בלון גזברמה הכללית, משרד התשתיות נותן בידי כל מי שאקטיבי יותר משלוש שנים בתחום של הגז, להגיש בקשה לרישיון, אשר ייתן בידו הספקה של בלון גז. במקביל לזאת, הרישיון הינו רק תנאי סף, בשל העובדה כי שיווק גז בתוך מיכל דורש, מרבה סיבות ברורות, אף בחינות מדוקדקות של תקינות המיכל ואף הבלון עצמו. ככלות הכל, בלוני גז הינם לא משהו אשר נרכש בדקה האחרונה. באופן הזה, המחיר הרב של הבדיקה הביא לסיטואציה אשר בה היחידות שמוענקות והן משווקות גז במדינת ישראל הינם בתי עסק בעלי אפשרות פיננסית, אבל, יש להוסיף, כי בתחום הגז לא נמצאות רק ארבע חברות האימפריה – דור גז, פזגז, אמישראגז או סופרגז – כפי שרבים נוטים להגות, כי אם אף בעלי עסקים קטנים וגם מקומיים. אותם בעלי עסקים קטנים עשויים לתת פייט די טוב לחברות הקונצרן, אך המון בני אדם בכלל לא ברי ידע על קיומם או לחלופין יראים מן הקושי ואף מן ההשלכה של העבר.מעבר בין חברות אשר מספקות בלון גזעד לא מזמן, אין ממש היה הסדר כל שהוא מן ההיבט של החוק, אשר דרש מחברות שמספקות בלון גז לדאוג לרווחה של הלקוחות שלהם. במהלך שנת 2008, סוף כל סוף החליט המחוקק ליזום מהלך למען האזרחים הקטנים וכן הכניס תיקון לחוק מק הגז. עיקרי התיקון הינם כלהלן – עניין של מחיר – מחיר המעבר מושתת על הספק אשר נכנס ואין כרוך בכל מחיר כספי מן ההיבט של הלקוח.ההודעה אל ספק הגז – מן השנייה אשר בה יידעתם את ספק הגז העכשווי שלכם, כי ברצונכם לנטוש אותו אל מול ספק גז שונה, נאסר עליו במפורש ליצור עמכם כל קשר במהלך של שישה חודשים.המעבר – ספק הגז, אשר אותו עזבתם, נדרש לספק הגז החדש את יסוד הגז שנמצא, באם הספק החדש מעוניין בזאת. בנוסף לכך, חברת הגז אשר הייתה מקודם שלכם, נדרשת להתאים את היסוד ואף להעניק עבורו הסבר אל הספק החדש.יתרה מזאת, בוטל הסעיף אשר דורש מכם להיות במשך שנה שלמה עם אותו ספק גז, שבחר בשבילכם קבלן בית.החלפת ספק של בלון גז במבנה משותףהפרוצדורה של מעבר בין חברות הגז השונות קמעה יותר מורכבת, במידה והנכם דרים במבנה משותף או במידה והנכם חברים במערכת גז מרכזית, בשל העובדה כי ההחלטה הודות מעבר לחברה אשר מספקת בלוני גז אינה תלויה רק בכם, כי אם אף בצרכני גז נוספים.​

...
...
חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
מערכת תשלומים >

מערכת תשלומים >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

נותנים גז בשירות

הצטרפות לגז יגל

מוקד ארצי