אספקת גז לעסקים

עסקים רבים עושים שימוש תכוף וקבוע בגז על מנת לבצע אתה פעולות הדרושות להם או על מנת לספק ללקוחות את השירותים והמוצרים שהם מציעים. לשם כך עליהם למצוא חברה המציעה אספקת גז לעסקים וכך להיות בטוחים שאספקת הגז תהיה סדירה, שוטפת וקבועה ולא תתעורר שום בעיה עם אספקת הגז. בכל מבנה של בית עסק או חברה יש את החדר שבו ממוקמים בלוני הגז לשימוש תעשייתי או עסקי וחדר זה מוגבל בכניסה אליו על מנת שלא תתעורר בעיה בטיחותית או סכנה למי שייכנס לשם בטעות.

 

אספקת גז לעסקים שונה במהותה מאספקת גז ללקוחות פרטיים. ניתן כיום להשיג בלוני גז המותאמים לגודל העסק ולתדירות השימוש שלו בגז. כך למשל סדר הגודל של צריכת הגז עבור מסעדה יהיה שונה לחלוטין מקצב צריכת הגז של בניין משרדים שכל השימוש שדרוש לו הוא של גז לצורך חימום מים בלבד. יחד עם זאת ייתכן שבבניין של משרדים וארגונים יהיה מטבח מוסדי ששם יהיה צורך בהחלפה קבועה ותכופה של בלוני גז על מנת לענות על הצורך של כמויות הגז הדרושות לבישול עבור עשרות או מאות עובדים במקום.

 

כאשר מחפשים חברה המציעה שירותים של אספקת גז לעסקים חשוב להגדיר מה כמות בלוני הגז הדרושים לשבוע או לחודש, איזה גז יהיה המתאים ביותר לשימוש בית העסק וכמובן שבשיחה חייב להיות נוח מי שאחראי מטעם בית העסק על תחזוקה ואחזקה ויידע להגיע אל חדר בלוני הגז בעת הגעת הספק על מנת לפתוח את החדר ולוודא שהחלפת הבלונים מתבצעת באופן בטיחותי ביותר וכזה שלא מסכן את הבניין עצמו או את מי מהעובדים או הנוכחים בו.

 

חברה של אספקת גז לעסקים צריכה להיות בעלת היתרים ואישורים לצורך כך מטעם משרדי הממשלה. רק אישורים אלה מהווים את תעודת הביטחון שהחברה מורשית להציע שירותים הקשורים בגז, שהעובדים שלה מוכשרים ומיומנים בהחלפת בלונים גם ללקוחות פרטיים וגם לבתי עסק ורק זו חברה שניתן ליצור עימה קשר עסקי באופן חוקי ובטוח לעל הצדדים.

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי