אספקת גז איכותי לעסקים

למרות התפתחותן של אינספור טכנולוגיות שונות ומגוונות המשולבות בתחומיי חיינו השונים, גם כיום מהווה גז ביתי את אחד ממקורות האנרגיה המרכזיים לשימושים יומיומיים החיוניים לתפקוד תקין.

לא רק בבתים – גם עסקים ותעשיות מתקדמות ועתירות טכנולוגיה עושות שימוש יומיומי בגז למטרות שונות. כאשר מדובר בשירותי אספקת גז לעסקים, השיקולים בבחירת חברת הגז משתנים משמעותית משיקולים המופעלים בעת הזמנה של גז ביתי.

 

מאפייני אספקת גז לעסקים

עסקים רבים משתמשים בגז לצרכים חיוניים ולתפעול מערכות מפותחות ומתקדמות. שלא כמו באספקת גז ביתי, שימוש בגז למטרות תעשייה מצריך מחויבות מלאה של חברת אספקת גז לעסקים שכן במקרים אלו, פעילותה של החברה תלויה בסדירות אספקת הגז, באיכותו של הגז, ברמת האמינות והמקצועיות של השירותים הניתנים על ידי החברה וכמובן, בפיקוח על הבטיחות בה הגז משמש את החברה, לרבו המתקנים המשמשים את החברה לשימוש השוטף בגז.

 

הבדלים בין גז תעשייתי לגז ביתי

אספקת גז לעסקים תלויה במידה רבה בצרכים הייחודיים של בית העסק: באופן זה, חברה, מפעל או תעשייה העושה שימוש תדיר בגז תצטרך להגדיר את היקפי השימוש בגז באופן שוטף על מנת לעבוד בצורה מסודרת מול חברה המספקת שירותי אספקת גז לעסקים. מסעדות, מפעלים וחברות – כל אחד מגופים אלו יעשה שימוש שונה לחלוטין בגז וכך גם היקפי הצריכה יהיו שונים לחלוטין.

 

בשונה מהשימוש בגז ביתי, המתאפיין בכמויות קטנות יותר, אספקת גז לעסקים מבוססת על יכולת אספקה סדירה, על התאמת בלוני הגז להיבטים הטכניים של השימוש בגז ועל תקשורת שוטפת עם חברת אספקת בלוני הגז כך שלא תיווצרנה בעיות באספקה השוטפת או בתקשורת עם החברה המספקת את הבלונים.

 

תכנון מוקדם

אספקת גז לעסקים מחייבת את בעל העסק לתכנון מוקדם ויכולת פיקוח מלאה על כמויות הגז בהן נעשה שימוש ברמה היומיומית. בעוד שבבתים פרטיים הצורך לדעת כמה גז ביתי נצרך בדיוק מדי יום או שבוע, במקומות עסקיים הגמישות נמוכה יותר ומצריכה ניהול חכם ומקצועי של אופן השימוש ותדירותו.

 

היתרים מתאימים

בשל האחריות הגבוהה שיש לעסקים וחברות העושים שימוש תדיר בגז, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לאישורים שמקבלת חברת האספקה. חברת אספקת גז מחויבת בקבלת אישורים מתאימים מטעם הממשלה לאספקת גז לעסקים, כך שבבחירת חברת גז חשוב לעמוד על קיומם של נתונים אלו ולוודא כי הם אכן מתקיימים. זאת, על מנת להימנע ממקרי אסון וכדי להבטיח אחריות של החברה המספקת את הגז במקרה של כל תקלה שתהיה.

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי