גז למסעדה

מסעדות הן צרכני גז בקנה מידה גדול מפני שמתבצעות אצלן משימות בישול רבות לאורך כל שעות היום והלילה. לשם כך חייב בעל המסעדה לוודא שאספקת הגז מתבצעת על ידי חברה מוכרת, מקצועית ובעל וותק וניסיון רב בתחום של אספקת גז הן ללקוחות פרטיים אך בעיקר ללקוחות עסקיים כמו מסעדות. כאשר מחפשים אספקה של גז למסעדה חשוב להתייעץ עם טכנאי גז מקצועי המכיר את סוגי הגז המתאימים לשימושים מסחריים ועסקיים על מנת לקבל ממנו את המידע העדכני והמהימן ביותר. איש מקצוע זה גם יוכל לתת ייעוץ והמלצות בנוגע לרכישה ולמחיר המומלץ והמתאים ביותר.

 

לא תמיד סוג הגז המתאים לשימוש ביתי ופרטי הוא גם סוג הגז המתאים לשימוש בתור גז למסעדה. זו הסיבה ששיחת ההבהרה וההגדרות עם טכנאי גז מוסמך היא חשובה ומהותית על מנת למצוא את סוג הגז המתאים שייתן את התמורה הטובה ביותר וכך בעל המסעדה גם יוכל להעריך את העלויות וההוצאות הצפויות שלו אל מול ההכנסות הצפויות שהיה רוצה לקבל לאחר פתיחת המסעדה וכך להעריך מה יהיה הרווח שלו בתחום זה של אספקת הגז. איש מקצוע מעולם הגז יידע להמליץ על מיקום נכון של בלוני הגז וכמובן ישאיר הוראות בטיחות הקשורות להתעסקות עם המכלים או המלצות בנוגע להתנהלות יומיומית תקינה ובטוחה בסביבת בלוני הגז.

 

גז למסעדה עשוי לשמש בכמה תפקידים במסעדה - כמובן שבישול וחימום המנות הוא המטרה הראשונית, אך מערכת חימום בגז יכולה להיות בשימוש הן על מנת לחמם את חלל המסעדה והן לשם חימום המים - גם במטבח של המסעדה וגם בשירותים או באזור שטיפת הידיים במטבח. כך לא יהיה צורך להמתין למים החמים אלא הם יהיו זמינים וייצאו מהברזים מיד עם פתיחתם. מכאן ניתן להבין את התפקיד החשוב שיש לאספקת גז למסעדה באופן סדיר ורציף ובמידה ואספקת הגז לא תתבצע באופן קבוע ורציף עלולה להיווצר בעיה חמורה בתפקודה של המסעדה, הלקוחות ייפגעו וייגרם מפח נפש חמור. גז שיזרום באופן סדיר יתרום להצלחת המסעדה מכל הבחינות.

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי