גז לתעשייה ומפעלים

חברת גז יגל מספקת פתרונות מתקדמים בתחום הגז התעשייתי, ומעניקה שירות אמין, מסור ויעיל למגוון רחב של לקוחות, ביניהם גם החברות הגדולות בישראל.

על לקוחותינו נמנים בין היתר מפעלי ים המלח, מפעלי המגנזיום, בית החולים איכילוב ובתי חולים כללית בכל רחבי הארץ, מפעלי תע"ש, מפעל גדות ביוכימיה, ימית 2000, מפעל פניציה ירוחם, ועוד שורה ארוכה של לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, תעשייתיים וחקלאיים. 

 

גז לתעשייה ולמפעלים שונים ברחבי הארץ 

לכן ברור מדוע מי שזקוק לשירותי התקנת גז לתעשיה יעדיף לפנות תמיד אל חברה מקצועית, אמינה וכזאת שמגיעה עם הרבה שנים של ניסיון.
זה נשמע לכם מוכר וזה השירות שגם אתם מחפשים?
אם כך, חברת גז יגל זו הכתובת הטובה ביותר שאליה תוכלו להתקשר ויפה שעה אחת קודם!
ראשית, את החברה שלנו הקמנו כבר בשנת 1996 כך שיש לנו ניסיון גדול בתחום ושנית, יש לנו צוות גדול של אנשי מקצוע מומחים כמו טכנאים, מהנדסים ועוד.

 

בואו להיות חלק מלקוחותינו המרוצים

אם חשבתם לרגע שאתם הולכים להיות הלקוחות הראשונים שפונים אלינו להזמנת שירותי גז לתעשיה כדאי שתדעו שאתם טועים ובגדול! בין יתר הלקוחות המרוצים שלנו ניתן להזכיר חברות ותעשיות מוכרות כמו: מפעלי ים המלח, מפעלי המגנזיום, בית החולים איכילוב ובתי חולים כללית בכל רחבי הארץ, מפעלי תע"ש, מפעל גדות ביוכימיה, ימית 2000, מפעל פניציה ירוחם, ועוד שורה ארוכה של לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, תעשייתיים וחקלאיים.
אנו חברת גז שמועדת היטב לחשיבות של חיבור גז שכולל אספקה יעילה, בטוחה ורציפה לתעשיות השונות ואנחנו מכירים היטב את דרישות המגזר.
לכן אם תזמינו מאיתנו שירותי גז לתעשיה תוכלו להיות בטוחים שתצאו מרוצים וכי לא תצטערו על כך שהפקדתם בידינו המקצועיות את המשימה הזאת.

 

שירות מקצועי שניתן מכל הלב

בין אם אתם זקוקים היום לשירותי גז לתעשיה, התקנת מחמם מים במפעל או התקנת גז מרכזי  הרי שאנשי הצוות שלנו הם הכתובת הנכונה עבורכם.
חברתנו מחויבת למתן שירות מסור ואישי לכל אחד מלקחותיה וכל זאת תוך הקפדה על אדיבות לכל אורך הדרך.
בנוסף לכך, אנחנו תמיד עומדים בלוחות הזמנים שעליהם אנחנו מתחייבים מראש ובטיחות בעבודה זה אחד מהיסודות החשובים לנו ביותר. כל השירותים שאנחנו מציעים כוללים הקפדה על התקנים המחמירים ביותר שקיימים בתחום הזה בישראל כך שהעבודה שנבצע עבורכם תהיה בטיחותית ואיכותית.

  

אנו מודעים היטב לחשיבותה של אספקה יעילה, בטוחה ואמינה למגזר התעשייתי, ומכירים היטב את צרכיו ודרישותיו.

חברתנו מחויבת למתן שירות מסור ואישי לכל אחד מלקוחותיה, תוך עמידה מלאה ובטוחה בלוחות הזמנים, והקפדה בלתי מתפשרת על בטיחות ואיכות העבודה. 

 

למידע נוסף והזמנות, הינכם מוזמנים לפנות אל נציגי חברת גז יגל.

בין לקוחותינו

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי