חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

הצטרפות לגז יגל

מוקד ארצי

גפמ מחיר

גז ביתי

כיצד והיכן מתקינים גפמ מחיר?

במדינת ישראל קיימים מספר עשרות של מתקינים מורשים לרבות גורמים זעירים, מקומיים ואף אינם ידועים והן מספר רשתות. כדאי לכם ביותר להיכנס אל תוך הפורומים השונים וכן בקרב חברים טובים אצל מי הכי מומלץ להתקין גפמ מחיר. ידוע הודות רשתות מוכרות, אשר קהל היעד להן  לא חדל לסבול, בשל התקנה מקומית נהדרת ואף ההפך מזאת. קיימים מיכלי גפמ בצורה גלילית, אשר מרכיבים אותם לרוב בשטח של תא מטען. לצד שלהם מוצב מיכל של גפמ באופן של גלגל, אשר ממיר את הגלגל ספייר – אך מותיר את מרחב תא המטען כפי שהוא. מתקין מאורגן יחסוך לכם את הדרישה של היתר מטעם משרד התחבורה – הוא יעביר את הרכב שלכם בתוך משרד הרישוי, אשר הלה יאשר את עשיית השימוש בה.

במידה וקיימים עוד טיפולים של הרכב עם מערכת גפמ וכן גפמ מחיר

מערכת הדלק שהתווספה מחייבת עוד טיפולים – מילוי של שמן פעם אחת במהלך חמשת אלפים עד שמונה אלפים קילומטר במצב של התקנת מערכת של שימון, גפמ מחיר כמה עשרות ₪, החלפה של פילטר מדי חמישה עשר אלף קילומטר בעלות של כשלוש מאות ₪, טיפול מסיבי יותר בכל שלושים אלף עד ארבעים וחמישה אלף קילומטר – בעלות של כחמש מאות ₪. את הטיפולים הללו ניתן לערוך בכל מוסך אשר עבר הסמכה לטיפול במערכת של גפמ.

עבור מי כדאי לעבור למערכת הנעה בגפמ וכן גפמ מחיר

רוב האנשים במדינת ישראל לא מסבים את הרכב שלהם לגפמ, בפרט בשל כי עסקינן הודות פעולה אשר מצריכה עוד התעסקות – התקנת מערכת ועוד כל מיני טיפולים ולפעמים אף קושי כל שהוא במכירה של הרכב. במקביל לכל, מי שמוכן לדלג על קושי זה, יוכל ליהנות מחיסכון ניכר של גפמ מחיר של השימוש ברכב. מול המחיר של מספר מאות שקלים בודדים עבור טיפולי פילטר והן שמן מדי כחמישה עשר אלף קילומטר, ישנו חיסכון של בין מאה וחמשים לבין שלוש מאות ₪ בכל תדלוק אשר מצטבר בסיומו של תהליך לכדי כמה אלפי ₪ כל שנה. באופן הזה רוב בעלי הרכבים יכסו את מחיר ההתקנה כבר בתוך שנה וחצי או שנתיים. ההסבה הינה ראויה בהחלט ככל שהרכב יותר עולה וכן ככל שכמות הקילומטר של נסיעות מדי שנה רבה יותר.

מוקד ארצי