גפ"מ מחיר

גפ"מ, או בשמו המלא, גז פחמימני מעובה, או כמו שסביר להניח שאתם מכירים אותו בשם: גז בישול, הינו תערובת גזים המבוססת בעיקר על גז פרופאן וגז בוטאן.  גז זה הינו גז דחוס מאד ומתאים בעיקר לבישול ושימוש בבתים. מקורו של הגפ"מ בקידוחי גז טבעיים וזיקוק נפט. המאפיינים הייחודיים של הגפ"מ הם שהופכים אותו לנוח ביותר לאחסון והובלה, מה שמעניק את האפשרות לנייד אותו בקלות רבה.

שימושים שונים של גפ"מ

 

האם אי פעם תהיתם למה משמשים בלוני הגז שלכם? שירותי אספקת בלוני גז מקובלים ברחבי העולם כולו ועם המעבר לגז מרכזי, גם עסקים וחברות גדולות עושות שימוש בשירותים של אספקת בלוני גז.

 

היכן ניתן למצוא את השימושים השונים שלו ולמה בכל הנוגע לגפ"מ מחיר השירותים הוא הזול ביותר?

 

תחבורה

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר מכוניות המונעות בגז. מכוניות אלו מספקות ביצועים טובים יותר ממכוניות המונעות בבנזין ומגלות יתרון משמעותי על פני מכוניות המונעות בבנזין בשל היותן חסכוניות במיוחד ובעלות רמת פליטת מזהמים נמוכה במיוחד.

כיום קיימים 12 מיליון רכבים המונעים בגפ"מ ברחבי העולם ומשמשים כרכבים לתחבורה ציבורית, פרטית ועוד. זאת משום שבכל הנוגע לגפ"מ, מחיר התפעול של הרכבים והיתרונות שלהם עולים על כל רכב אחר.

 

הסקה ביתית

הסקה ביתית וכן חימום מים באמצעות אספקת בלוני גז הם אלמנט משמעותי בחיים המערביים, הודות להיות הגז מקור מרכזי לשימושים יומיומיים. גפ"מ ידוע בשפה המוכרת גם כ-"גז בישול" משום שזהו אחד השימושים העיקריים שלו.

גז הבישול נוח לאחסון, נוח לשינוע ולפיכך מהווה את אחד מסוגי הגז הפופולאריים בשימוש. בבחירת גפ"מ מחיר הוא שיקול מרכזי, שכן אנו יכולים לראות שהעלויות השוטפות של גז הבישול אטרקטיביות הרבה יותר מהעלויות השוטפות של חימום בית באמצעים אחרים.

הסקת הבית הופכת נעימה הרבה יותר, הטמפרטורה קבועה ואינה מצריכה תפעול מיוחד לאורך כל היממה, המשתמשים בחימום יכולים להתאים אותו לפי הצרכים האישיים שלהם וההוצאה השוטפת על החימום של הבית היא הרבה יותר נמוכה בסופו של כל חודש.

 

בישול

בישול הינו בין השימושים המרכזיים של גפ"מ. בשימוש בגפ"מ מחיר התפעול השוטף והבישול מסתכמים בעלויות הרבה יותר נמוכות כך שאתם יכולים ליהנות כל חודש מאינסוף מנות איכותיות ובישולים מהבילים מבלי להוציא סכומי עתק על החימום. שלא כמו אמצעי חימום אחרים, גז הבישול הינו בין סוגי הגז האטרקטיביים והזולים ביותר לשימוש.

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי