יונקרס

יונקרס חימום מים והסקה באמצעות גז

המילה יונקרס שייכת לעולם של חימום מים והסקה באמצעות גז.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים רוכשים מערכות אלה ועושים בהן שימוש מתוך כמה שיקולים - חימום מהיר יותר ופחות מייבש (כמו למשל החימום המתקבל מהמזגן או הרדיאטור) ובעיקר חימום זול יותר באופן משמעותי מאשר חימום על ידי מערכות חשמליות.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את הפוטנציאל הטמון בשלל פעולות המבוצעות על ידי מערכות המבוססות על גז וישנן טכנולוגיות חדישות ועדכניות לשם כך.

כיום ניתן להשיג מערכות יונקרס המיועדות לשימוש בחימום מים, מערכות המיועדות לחימום והסקה של הבית או מערכות משולבות המציעות את שתי הפעולות האלה במקביל. חימום הבית והמים מתבצע תוך פרק זמן קצר מאד - קצר באופן משמעותי מקצב חימום המים על ידי דוד החשמל או חימום הבית על ידי המכשירים החשמליים המיועדים לשם כך. מכאן קל להבין שמערכות היונקרס חוסכות לא רק כסף אלא גם זמן.

מים חמים או חימום הבית כולו מתאפשרים תוך פרק זמן של כמה דקות לעומת חצי שעה לפחות על ידי החשמל.

 

 בנוסף לתכונות אלה - באמצעות מערכת יונקרס אין חימום של מים מיותרים שלא ייעשה בהם שימוש - כפי שבדרך כלל קורה בחימום על ידי הדוד החשמלי.

מעבר לכך ניתן לכוון את המערכת לחימום המים עד לטמפרטורה מסוימת וכך לא יתבזבזו מים בעת כיוון המים עד להגעתם לטמפרטורה הרצויה למקלחת, ניקיון הבית או שטיפת הידיים.

אין ספק שניתן להוסיף חסכון של כמות מים לא מבוטלת, קל להבין מכך שהתקנת המערכת מלווה בלא מעט יתרונות וכמעט שאין בה חסרונות.

כאשר מתלבטים האם כדאי להתקין מערכת יונקרס בבית או בדירה חשוב מאד להתייעץ עם איש מקצוע הבקיא תחום, מכיר את המערכת ואת עקרונות הפעולה שלה ויידע להמליץ לכל לקוח האם המערכת תתאים לדרישות והציפיות שלו או שלא.

מערכת היונקרס יכולה לתת שירות ופעולה מצוינים כאשר התנאים בבית מתאימים להתקנה שלה והיא תשרת את הלקוח באופן נאמן והוא ייהנה מחימום הבית והמים.

 

אנו ממליצים לכם לקרוא גם על מחמם מים בגז

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי