חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

הצטרפות לגז יגל

מוקד ארצי

מחמם מים

גז ביתי

המעלות של מחמם מים בגז

 

אף במדינה כמו מדינת ישראל, אשר בורכה בימים רבים של שמש, עדיין קיימת דרישה של מענה עבור מחמם מים, במציאות של היום, במדינת ישראל, קיימות שתי חלופות עבור חימום הדירה שלכם – חימום על ידי חשמל או חימום על ידי גז, כאשר החלופה הכי כדאית ואף הכי נגישה הינה חימום מים על ידי גז, בשל המעלות הניכרות שלה לעומת עשיית שימוש של דוד מים חשמלי. המעלה הראשית שלה הינה חיסכון בעלויות – עשיית שימוש מסיבי בדוד אשר עובד על תשתית של חשמל, יביא אתכם להוצאות כספיות מרובות, לעומת חימום מים על ידי גז אשר מפחית בעלויות האנרגיה שלכם ואף מסייע בידכם ליהנות מן חיסכון נאגר. התקנת מחמם מים על ידי גז דורשת ביקור מבעוד מועד של טכנאי גז מוסמך. עוד מעלה של חימום מים על ידי גז אשר כדאי לשים אליה לב כאשר מתחבטים הודות חימום מים על ידי גז או לחלופין על ידי חשמל, הינה העת המועטה בין ההחלטה להתלקח לבין החלופה לבצע את זה – את דוד המים החשמלי צריך להדליק הרבה עת לפני ההליכה לאמבטיה, לעומת מחמם מים על ידי גז שהוא מחמם לאלתר ומעניק לכם שישה עשר עד שבעה עשר ליטר של מים חמים בתוך דקה אחת, הווה אומר – שני מוקדי מים בעת ובעונה אחת וקיימים אף דגמים מפותחים שמחממים מינימום עשרים ליטר בדקה אחת.

הודות התקנת מערכת מחמם מים על ידי גז

 

עשיית שימוש בגז מוודאת עבורכם לאלתר קבלת מים חמים תוך כדי רק כמה שניות, אל מול המתנה רבה כאשר מדובר בדוד שמש. בנוסף לכך, המים החמים לא הופכים למים קרים במהלך האמבטיה. יש חברות אשר מתמחות באספקה ואף בהתקנה של מנעד נרחב של מערכות והן מענה של חימום וכן משתמשות במוצרים בטיב מעולה, אשר הינם הכי מהימנים וגם הכי מקצועיים. מומלץ להתייעץ עמם בטרם ההחלטה הודות מחמם מים.

מחמם מים על ידי חימום תת רצפתי חשמלי

 

מגרעות – הינו בולע חשמל באופן זהה למיזוג אוויר. אומנם הרבה מעט מכל מיזוג אוויר, אבל ביחד עם המחיר של ההתקנה הינו לא נגיש עבור כל אחד. כמו כן, הינו אף לא מקרר, כי אם רק מחמם – היבט חשוב עבור הקהל הישראלי.

מעלות – התקנה שלו הינו הכי זולה מכל המערכות של חימום. הוא מאוד אסתטי, בשל כך כי לא מבחינים בו באף שנייה והינו קל עבור תפעול.

מוקד ארצי