מערכת גז לבית

מערכת גז לבית בטיחותית

הגז הוא משאב טבעי המאפשר שימוש ביעילות, חסכון ושמירה על איכות הסביבה.

תחומים רבים מתחומי החיים כבר עכשיו מסתמכים על גז לצורך ביצוע פעולות שונות ואין ספק שאט אט יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הטמון בגז ואת יתרונות השימוש בו.

כאשר מעוניינים להתקין מערכת גז לבית בדרך כלל מתכוונים למכלול של אביזרים לצורך ביצוע פעולות יומיומיות שתהיינה מבוססות על טכנולוגיות הגז ולא על חשמל או משאבים אחרים.

כיום ניתן לעשות שימוש בגז במגוון פעולות בבית, כמו למשל חימום מיידי של מים (למקלחת, שטיפת כלים או שטיפת ידיים), חימום והסקת הבית (הסלון, חדרי השינה או חימום תת קצפתי בכל הבית כולו) ובשנים האחרונות ניתן להזמין גם מערכת גז לבית המיועדת לסייע בייבוש הכביסה, בקיצור משך הייבוש וכמובן בחסכון בחשמל בעת הייבוש. מכיוון שהשימוש בחשמל יקר הרבה יותר מהשימוש בגז - הרי שכל פעולה שמבוצעת באמצעות גז ולא חשמל - מוזילה באופן משמעותי את חשבון החשמל שצריך לשלם.

רק טכנאי גז מוסמך ומיומן יכול לתת ייעוץ בנושאים של מערכת גז ביתי, כדאיות ההתקנה, עלויות ואיזה סוג של מערכת תהיה המתאימה והנכונה ביותר לכל בית, לכל לקוח ולכל שימוש.
לא כל הלקוחות יהיו זקוקים לכל השירותים והפעולות שמאפשרת מערכת הגז הביתית ולכן התאמה אישית תהיה חשובה מאין כמוה.

חשוב שהטכנאי יגיע לבית שבו אמורה המערכת תהיות מותקנת, יתרשם מגודל החדרים וחלל הבית וכמובן יבין מהלקוח מה חשוב לו לקבל מהמערכת, מה הציפיות שלו ולמה חשוב לו לעבור להתנהל באמצעות מערכת גז לבית.

חשוב מאד להבין לעומק למה מסוגלת המערכת, אילו פעולות ניתן לבצע באמצעותה, מה עלות ההתקנה ותוך כמה זמן מחזיר לעצמו הלקוח את העלות הזאת.

בנוסף כדאי לשאול ולקבל מענה בנוגע לאחריות החברה, לשירותי תמיכה או תיקונים של חלקי המערכת ולקבל מהטכנאי המתקין את כל הפרטים הדרושים ליצירת קשר בשעת הצורך.

הטכנאי ייתן ללקוח את כל ההנחיות וההוראות כיצד לפעול וחשוב לעקוב אחרי הנחיות אלה ולהקפיד על ביצוען.

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי