על מה חשוב להקפיד בהתקנת מערכת גז מרכזי 

על מה חשוב להקפיד בהתקנת מערכת גז מרכזי?

גז מרכזי ידוע מזה שנים רבות כמערכת שעלויותיה גבוהות יותר מן העלויות של השימוש בבלוני גז: מערכת גז מרכזי מצריכה תשלומים גבוהים יותר בשל מחיר הגז עצמו, המהווה תערובת גז יקרה יותר, והן בשל התשלום הקבוע הנוסף המתבקש בשל התקנת מערכת הגז המרכזית והתחזוקה השוטפת שלה.

 

בטיחות מערכת גז מרכזי

במשך שנים רבות היו ספקות ביחס לנושא הבטיחות בהתקנה של מערכת גז מרכזית. בשנים האחרונות יותר ויותר משתמשים מבינים כי לא רק שמערכת גז מרכזי אינה פחות בטוחה מהתקנה של בלוני גז נפרדים, היא אפילו בטיחותית יותר מהם ואף יעילה וחסכונית לשימוש למטרות של התקנת תנורי חימום מים, חימום הבית ועוד.

 

עלויות ההתקנה והתפעול של מערכת גז מרכזי

התשלום הקבוע הנוסף על התקנת מערכת גז מרכזי מרתיע רבים מהתקנת מערכת גז מרכזי. הלכה למעשה, מערכת הגז המרכזי מספקת למשתמש שקט נפשי הודות לאספקת גז קבועה וכמו כן, מבטיחה לו בדיקה תקופתית השומרת על בטיחות המערכת. בדיקה זו נערכת ללא תשלום, בדיקה אשר בכל מערכת אחרת מצריכה תשלום נוסף.

 

שירותים הניתנים במסגרת התקנת מערכת גז מרכזי

התקנת מערכת גז מרכזי מבטיחה למשתמשים את כל השירותים המקיפים הכלולים במחיר. באופן זה, המשתמשים במערכת גז מרכזי יכולים להתקין תנורי חימום מים, חימום והסקה של הבית ולהשתמש בגז לצרכי בישול כשהשירותים הבאים מתקיימים כחלק שוטף מהשירות.

באופן זה, על החברה המספקת לכם שירותי גז מרכזי לבצע בדיקות תקופתיות של מערכת הגז, תיקונים שוטפים במקרים של דליפה, צורך בהחלפת צנרת, דליפת גז או כל תקלה אחרת וכן מענה לכל תקלה המתרחשת ומתקבלת על ידי הצרכן.

 

על החברה המספקת שירותי גז מרכזי לבטח את המערכת מפני נזקים שונים העלולים להיגרם הן למערכת עצמה והן לצרכנים של המערכת. באופן זה, הצרכנים מבוטחים מכל נזק העלול להיגרם כתוצאה מתפעול מערכת הגז בכל צורה שהיא, כך שהם יכולים לחוש בטוחים ולדעת כי המערכת מפוקחת באופן תדיר.

גם ההוצאות השוטפות כגון אספקת הגז, תיקונים, ציוד מקיף או כל צורך אחר – מגולמים במחיר ובשירותים הניתנים על ידי החברה המספקת את שירותי הגז. באופן זה, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כאשר אתם מזמינים שירותים של גז מרכזי, אתם מקבלים לא רק את הגז עצמו אלא גם שירותים מקיפים ושקט נפשי.

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי