תשתיות גז לבית חדש

תשתיות גז לבית חדש בהתאמה מיוחדת

בנייה של בית חדש מן היסודות היא תהליך ארוך שיש בו לא מעט שלבים.
אחד השלבים הוא הנחת תשתיות גז לבית חדש, שכשמן כן הן - מיועדות להוות את התשתית לשימוש ברשת הגז לאחר שהבית יהיה מוכן ויגורו בו אנשים.
תשתיות אלה כוללות צינורות גז, הכנה של חדר מיוחד וייעודי שיתאים עבור אספקת בלוני גז והכנת של קצוות הצינורות האמורים לבצבץ מבעד לקירות אל החלק הפנימי של הבית. קצוות אלה יחוברו מאוחר יותר למכשירי החשמל הפועלים על בסיס גז ובכך תושלם הנחת התשתיות.

אנשים רבים מתקינים כיום מערכת גז לבית ומחליטים על זה כבר בשלב התכנונים והבנייה. חשוב מאד להודיע על כך למנהל עבודת הבנייה בשטח על מנת שהוא יוכל להכין את הנדרש עבור הנחת תשתיות גז לבית חדש - ציוד, אישורים מתאימים או תיאום מראש עם טכנאי גז מוסמך מטעמה של חברת גז מקצועית שלאחר סיום בניית הבית גם תספק את שירותי הגז עבור הצרכן.
כאשר מתקדמים בתהליך הבנייה לעיתים עלול להיווצר מצב שבו יהיה מאוחר מדי לבצע הכנת תשתיות גז לבית חדש ולכן חשוב מאד להגדיר זאת כמה שיותר מוקדם.

 

איך מכינים תשתיות גז לבית חדש ?

לא כל מנהל פרויקט של עבודת בנייה יידע כיצד לבצע הכנה של תשתיות גז לבית חדש ולכן חשוב מאד שבמקום יהיה נוכח טכנאי גז מוסמך ומורשה הבקיא בתקנות ובחוקי ההתקנה של הציוד והאביזרים לצורך אספקת גז ביתי.
בשיתוף פעולה עם העובדים במקום הוא יוכל להנחות כיצד להעביר את צינורות הגז, היכן יהיה הכי נכון למקם את חדר בלוני הגז וכל זאת תוך שימוש בתכניות והשרטוטים של הבית כפי שהוכנו ואושרו על ידי הרשות המקומית.

כאשר השלב של הכנת תשתיות גז לבית חדש מבוצע בזמן הדרוש ובדרך הכי מקצועית ונכונה שאפשר - אין ספק שמי שעומד לגור בבית יוכל ליהנות מאביזרים המבוססים בפעולתם על גז, כמו למשל חימום חלל הבית או חימום המים שבהם משתמשים בני המשפחה כולם.

 

חברת גז יגל
גז יגל פייסבוק
גז יגל פייסבוק
תשלום גז מרכזי >

תשלום גז מרכזי >

הזמנות >

הזמנות >

  השירותים שלנו >

השירותים שלנו >

חברת גז יגל

מוקד ארצי

מוקד ארצי